גם בפייסבוק

תחרות סאפ אילת 2018 TOUR SUP EILAT

 

כמה סימלי, בפסח אנו חוגגים את נס קריעת ים סוף אז חצה משה את הים עם בני ישראל ואני זכיתי בחוויה נפלאה , השתתפתי באירוע סאפ באילת , יריית פתיחה מושלמת ומרגשת לחופשת פסח תשע"ח. SUP , באנגלית STAND UP PADDLE ענף ספורט ימי שצבר תאוצה רבה בעולם ובארץ בפרט. מועמד להיכנס כענף אולימפי. זוהי חתירה על גלשן בעל מידות שונות עם משוט אחד .

נחשפתי לספורט זה בשנת 2012 והתאהבתי. מצאתי בסאפ חיבור מדויק לתחומי הספורט אותם אני אוהבת ובהם מתאמנת ומתחרה: עולם הריצה וכושר אירובי ושיטות אימון יוגה , פילאטיס עם דגש על כח פלג גוף  עליון והרבה עבודת מרכז גוף. בסאפ התחברתי לקבוצת חותרים מדהימה, ממש משפחה. אני חברה במועדון גלישה בקריות וכן ניפגשת עם חבריי הגולשים מכל הארץ לאירועים של ליגת על שניפתחה ולתחרויות ארציות כמו בתל אביב, נחשולים ועכשיו אילת. כולם נושמים חולמים וחיים ים וגלישה על כל גווניה :  גלים, רוח , סאפ וקייט.

ביום חמישי מיד עם סיום עבודתי בקייטנת פסח של בית הספר טסתי לאילת לשלושה ימים של אירוע סאפ הגדול בישראל בניצוחו של חברי החותר, שאגי שחר האילתי.

זכיתי במקום ראשון בשלוש תחרויות שהתקיימו. אחת 6 ק'מ חתירה, שניה אפווינד דאוונווינד 5.5 ק"מ , בשתיהן זכיתי במקום ראשון כללי מבין הנשים.  זו תחרות על רייס במידה 14. זהו הרייס הארוך ביותר שקיים בעולם. בתחרות שלישית זכיתי במקום ראשון בקטגוריית גיל 41-50 כשהתחריתי על רייס קצר יותר 12.6 פיט חתירה למרחק 3 ק'מ.

אם אעשה רפלקציה אומר שהתחרות הייתה מאתגרת, חזקה מאוד, מול טובות החותרות בארץ ונהניתי להפיק המרב  גם אם היו נקודות קשות במסלול של נפילה או רוח מסתובבת מכל הכיוונים , ניצחתי ועשיתי זאת!

אני אלופת ישראל לשנת  2018

עכשיו הרצון שלי הוא לרשום ענף זה לליגה למקומות עבודה ולייצג את המורים בגאווה רבה!

מצורפות תמונות שכל אחת מספרת עבורי סיפור שלם של חתירה לניצחון  מלאה בכוח , רצון, אתגר אמונה ואהבה!

 

אסתי כהן פרוימוביץ

מורה לחינוך גופני בית ספר יסודי  'עלומים' ובית ספר יסודי 'גורדון'

כניסה למערכת